لباسشویی

تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله در چیست؟

لباسشویی در دو دسته کلی لباسشویی توکار و لباسشویی مبله قرار می گیرد که هر کدام کاربردهای متناسب با خود را دارند.

تفاوت لباسشویی توکار و لباسشویی مبله

تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله در ابعاد و نحوه نصب آن ها می باشد. البته در برندهای مختلف تفاوت ها و ویژگی های این وسایل مختلف هستند.

ماشین لباسشویی توکار در مکان مشخصی در بین کابینت ها که با اندازه های لباسشویی همخوانی داشته باشد قرار می‌گیرد. معمولا در زمان ساخت کابینت ها تمام شیرها و آب ورودی و خروجی مربوط به لباسشویی در محل مورد نظر نصب می گردد.

ماشین لباسشویی توکار چیست

نحوه نصب ماشین لباسشویی توکار

مهمترین تفاوت ماشین لباسشویی مبله با توکار در نام های تجاری مختلف، در ارتباط با نحوه نصب آن ها در ساختمان است. معمولا ابعاد ماشین لباسشویی دارای استاندارد می باشد. به همین دلیل سازندگان کابینت که محل قرارگیری لباسشویی توکار را آماده می کنند بر اساس این ابعاد تنظیمات دقیق را انجام می دهند.

طراحی مدرن

ماشین لباسشویی تو کار برای طراحی های مدرن آشپزخانه بسیار مناسب و  قابل توجه و دارای مشتریان بسیار زیادی است.

برنامه شستشوی لباسشویی توکار

تفاوت لباسشویی توکار و لباسشویی مبله از نظر برنامه های شستشو متفاوت است. ماشین لباسشویی توکار  انواع برنامه ها برای شستشوی لباس با جنس های مختلف را دارد. تنظیم  برنامه ها و تغییرات مناسب برای آن در مدل های مختلف یک برند متفاوت است و  باید قبل از خرید بررسی های لازم انجام شود.

کارایی ماشین لباسشویی توکار چگونه است؟

با بررسی تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله به خوبی با کارایی هر نوع از ماشین لباسشویی آشنا خواهید شد. ماشین لباسشویی توکار با ابعاد مناسب برای قرارگیری در محفظه تولید می شود و دارای انواع برنامه های شستشو است. ابعاد ماشین لباسشویی توکار با توجه به محفظه شستشو با حجم های متفاوت در بازار وجود دارد.

طراحی این دستگاه به شیوه ای است که به راحتی در بین کابینت ها قرار می گیرد و کاملا در بین آنها پوشیده می شود. در زمان خرید باید نام تجاری ماشین لباسشویی مورد توجه قرار گیرد.

به عنوان مثال ماشین لباسشویی توکار کوپرزبرگ برندی آلمانی است و به دلیل قدرت موتور بالایی که دارد در بین محصولات مشابه بازار شناخته شده است.

بهترین ماشین لباسشویی توکار کوپرزبرگ
راهنمای خرید ماشین لباسشویی 1402

مزایای ماشین لباسشویی توکار

از مزایای ماشین لباسشویی توکار می توان به مصرف بهینه انرژی اشاره نمود، این ماشین لباسشویی دارای برچسب انرژی است و بهترین رده بندی انرژی را دارد. به غیر از مصرف انرژی مناسب می توان به دیگر مزایا و معایب ماشین لباسشویی توکار مانند ابعاد متنوع این ماشین ها اشاره نمود که از مزیت های قابل توجه می باشد.

پنل هوشمند ماشین لباسشویی توکار قابلیت برنامه دهی دارد و دارای قفل کودک است. برخلاف بسیاری از ماشین ها می توان به صورت ثابت و بدون هیچ لرزشی آن را روشن نمود.

در حین کار کمترین صدا از ماشین شنیده می شود و از مهمترین تفاوت لباسشویی توکار و لباسشویی مبله است.

معایب ماشین لباسشویی توکار

این که باید کابینت ها با توجه به ابعاد لباسشویی توکار در نظر گرفت و جابه جایی در اسباب کشی کمی مشکل تر است.

معایب ماشین لباسشویی مبله

تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله را می توان با مزیت ها و معایب آن ها عنوان نمود. در حال حاضر بسیاری از ساختمان ها با طراحی های مدرن و جدید ترین وسایل چیدمان می شوند. با توجه به ساخت و ساز ها و شکل کابینت ها لباسشویی توکار مورد توجه افراد است زیرا در بین کابینت ها این وسایل مخفی و پوشیده می باشند.

صدای ماشین لباسشویی مبله

در ساختمان هایی که از نظر اندازه، موقعیت و شکل کابینت امکان نصب لباسشویی توکار وجود نداشته باشد از لباسشویی مبله استفاده می کنند. از معایب لباسشویی مبله می توان به شنیده شدن صدای ماشین در حین کار کردن اشاره نمود.

معایب لباسشویی مبله

از موارد دیگر می توان به ورودی و خروجی آب این ماشین اشاره کرد که تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله نیز به شمار می رود. در انواع ماشین توکار تمام لوله کشی و ورودی و خروجی آب در مکان مشخص نصب می گردد ولی در انواع مبله به دلیل تغییر مکان ماشین، ممکن است اتصالات در قسمت های مختلف ایجاد شود.

مزیت ماشین لباسشویی مبله

از مزیت های ماشین لباسشویی مبله امکان جابجایی است و افرادی که به تغییر دکوراسیون علاقه دارند با خرید این مدل امکان جابجایی را خواهند داشت.

انتخاب بهترین ماشین لباسشویی با بررسی نکات کلیدی

با آگاهی از تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله بهترین خرید را برای ساختمان مورد نظر خود خواهید داشت. ماشین لباسشویی از نوع توکار و مبله هر دو دارای مخزن هایی با اندازه های متفاوتی هستند.

خریدار با توجه به تعداد افراد خانواده ماشین لباسشویی با ابعاد مورد نیاز را تهیه خواهد نمود. در زمان خرید باید به مدل ماشین توجه کنید و از فروشنده در مورد کارکرد های آن توضیح بخواهید تا برنامه های شستشوی آن را توضیح دهد. اندازه و ابعاد ماشین باید با محیط مورد نظر سازگاری داشته باشد.

از دیگر نکاتی که در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید، مقدار انرژی است که این وسیله مصرف می کند. در واقع برچسب انرژی آن را با دقت بررسی کنید. از بین محصولات موجود در بازار چند برند شناخته شده و با کیفیت هستند که می توانید خرید خود را از میان آن ها انجام دهید.

در فروشگاه های اینترنتی و یا حضوری مدل های متنوعی از ماشین لباسشویی را مشاهده خواهید کرد و با تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله از طریق بررسی عملکرد و توانایی آن ها آشنا می شوید. زمانی که اطلاعات کاملی از مدل های مختلف بدانید انتخاب شایسته ای خواهید داشت. از نکات مهمی که در خرید باید مد نظر قرار دهید دارا بودن گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

خرید ماشین لباسشویی اصل و دارای گارانتی

یکی از مشکلاتی که در بازار لوازم خانگی و بویژه ماشین لباسشویی وجود دارد اجناس تقلبی است. برای خرید برند اصلی باید نمایندگی ها و فروشگاه های شناخته شده را انتخاب نمایید تا از اصل و با کیفیت بودن آن مطمئن شوید. مراکز خرید معتبر قیمت های واقعی را به مشتریان اعلام می‌کنند.

تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله در زمینه قیمت نیز می باشد. قیمت ماشین لباسشویی توکار در ابعاد مختلف متفاوت می باشد. هر چه مخزن شستشو بزرگتر و از نظر اندازه ماشین بزرگتر باشد قیمت بیشتر خواهد بود.

ماشین لباسشویی توسط شرکت های مختلفی تولید می گردد که در این میان محصولات کوپرزبرگ که برند آلمانی است یکی از بهترین ها است. این برند برای انواع سلیقه و نیاز دارای محصول می باشد.

موتور ماشین لباسشویی در عملکرد این دستگاه بسیار مهم است و یکی از عوامل تعیین کننده در تفاوت ماشین لباسشویی توکار و لباسشویی مبله می باشد.

برای آگاهی از لیست قیمت لباسشویی توکار کوپرزبرگ و مشاوره درباره دیگر محصولات این برند می توانید با شماره 02122280858 و واتساپ 09100911911 تماس بگیرید.