یخچال فریزر

مقایسه قیمت یخچال فریزر ایرانی و یخچال فریزر خارجی

مقایسه انواع یخچال فریزر ساید بای ساید

قیمت یخچال فریزر از جمله عوامل مهم در انتخاب برند ایرانی یا خارجی یخچال می باشد. با این وجود، نوع نیاز و انتظارات مشتری می توانند تعیین کننده نوع برند یخچال باشند. در ادامه به مقایسه یخچال ها می پردازیم.

بهترین برند یخچال خارجی
مقایسه انواع برند یخچال ایرانی و یخچال خارجی

تفاوت قیمت یخچال و فریزر ایرانی و خارجی

خرید یخچال به عنوان یکی از لوازم ضروری و اساسی محیط منزل حائز اهمیت است. در واقع بیشتر افراد به ویژه خانم های خانه دار سعی می کنند که برند مناسبی را برای خرید یخچال انتخاب کنند. البته کیفیت و ویژگی های یک یخچال خوب صرفاً به برند آن مربوط نمی شود. با این وجود، نتایج بررسی نشان می دهد که برندهای موفق، اغلب می توانند ویژگی های یک یخچال خوب و استاندارد را نیز به مشتریان ارائه کنند. یکی از مواردی که به اندازه نوع برند در خرید یخچال اهمیت دارد، قیمت یخچال است.

قیمت یخچال با توجه به نوع برند، آپشن های در نظر گرفته شده برای یخچال، میزان کیفیت و غیره متفاوت خواهد بود. بنابراین برای اینکه بتوانید تخمین درستی درباره قیمت یخچال بزنید، ابتدا باید با نوع برند و ویژگی های آن آشنا شوید.

به طور کلی قیمت یخچال تحت تاثیر برند آن قرار می گیرد. برند انتخابی شما برای یخچال می تواند در نوع خارجی یا ایرانی باشد. هر فردی با توجه به بودجه و انتظاراتی که از یخچال خود دارد، برند مناسبی را انتخاب می کند. این برند باید بتواند انتظارات شما را برآورده کند. همچنین کیفیت مدنظر شما را نیز فراهم کند. با خواندن این مقاله، وجه تمایز برندهای مختلف ایرانی و خارجی یخچال فریزر را متوجه خواهید شد.

مقایسه قیمت یخچال خارجی و ایرانی
انواع یخچال خارجی قیمت
یخچال ایرانی بخریم یا خارجی؟

کدام یخچال فریزر مناسب است؟ ایرانی یا خارجی؟

این سوال، به عنوان یکی از سوالات چالش برانگیز در میان مشتریان مطرح می‌شود. برای اینکه بتوانید انتخاب درستی در زمینه خرید یخچال داشته باشید، ابتدا بهتر است در مورد قیمت یخچال به توافق برسید. اگرچه یخچال ها از نظر برند، طرح، مدل، آپشن ها و غیره دارای تفاوت قابل توجهی هستند و می توانند به بهترین شکل ممکن، انتظارات شما را برآورده کنند، اما از نظر قیمت نیز تفاوت قابل توجهی با یکدیگر دارند.

یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید یخچال مورد توجه قرار بگیرد، قیمت یخچال و بودجه شما می باشد. بودجه شما به عنوان یکی از عوامل مهم در خرید یخچال ایرانی یا خارجی می باشد. مسلما قیمت یخچال برای خرید یخچال خارجیبالاتر است.

یخچال کوپرزبرگ آلمان

بهترین یخچال فریزر خارجی چه نوع برندی است؟

نکته قابل توجه در مورد برندهای مختلف بهترین یخچال فریزر ایرانی و خارجی این است که هر کدام از آن ها نقاط قوت خاصی دارند. به عنوان مثال، بر روی مولفه های خاصی متمرکز شده‌اند و اصل کیفیت را در مورد آن ها به خوبی رعایت کرده اند.

این در حالی است که هر کدام از این برندها با وجود نقاط قوت، دارای نقاط ضعف نیز هستند. به عنوان مثال بهترین یخچال هوشمند یا اسمارت متعلق به برند سامسونگ است یا یکی از بهترین یخچال ساید بای ساید متعلق به برند ال جی می باشد.

در دسته لوکس یکی از بهترین بهترین یخچال ساید بای ساید متعلق به برند کوپرزبرگ می باشد. یخچال فریزرهای کوپرزبرگ با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود، در دو مدل کلاسیک و مدرن ساخته شده‌اند که به شما این امکان را می‌دهند تا باهر نوع سلیقه و نیازی بتوانید محصول مورد نظر را انتخاب کنید. با کوپرزبرگ یک آشپزخانه لوکس داشته باشید.

مشاهده انواع یخچال فریزر کوپرزبرگ آلمان ↓

چرا یکی از بهترین یخچال سایدبای ساید متعلق به کوپرزبرگ است؟

یخچال ساید بای ساید کوپرزبرگ با سیستم ضد برفک عرضه می شود و ظرفیتی معادل 700 لیتر دارد. همچنین مصرف انرژی آن، A+ است و با کیفیت بالایی نیز عرضه می شود.

یخچال کوپرزبرگ از نظر مصرف انرژی، مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین یخچال فریزر است. چون کمترین مصرف انرژی را دارد. همچنین از نظر طول عمر، بهترین نوع یخچال است. چون بالاترین طول عمر را دارد.

در ویدیو زیر در مورد ویژگی ها و کیفیت یخچال های ساید کوپرزبرگ توضیح می دهیم:

علت شهرت این برند، این است که کمترین میزان خرابی را به همراه داشته و بیشترین رضایت را توانسته از مشتریان دریافت کند. همچنین یخچال کوپرزبرگ به کمک تکنولوژی روز دنیا و در نهایت کیفیت تولید شده است.

همانطور که متوجه شدید هر کدام از این برندها، نقاط قوت خاصی دارند. بنابراین اینکه شما کدام یک از برندها را برای خرید یخچال انتخاب کنید، بستگی به نظر، سلیقه و انتظارات شما دارد. به عنوان مثال برخی از افراد در هنگام خرید یخچال بر روی مصرف انرژی متمرکز می شوند. در این صورت، یخچال آلمانی کوپرزبرگ گزینه مناسبی برای آن ها خواهد بود.

قیمت یخچال بوش آلمان
بهترین یخچال و فریزر ایرانی

یخچال فریزر ال جی

ال جی یکی از برندهای نام آشنا، معروف و قدیمی است که در زمینه لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر، فعالیت می کند. این برند، متعلق به کشور کره است و به عنوان یک برند یخچال فریزر خارجی شناخته می شود.

خرید یخچال ال جی ساید بای ساید
با کیفیت ترین یخچال فریزر ایرانی

خریداران می ‌توانند با توجه به بودجه ای که دارند، یخچال ساید بای ساید ال جی، یخچال دوقلو ال جی یا انواع یخچال فریزر ال جی را برای خرید انتخاب کنند. با این وجود، قیمت یخچال ال جی بالاست.

یخچال فریزر جنرال الکتریک و یخچال ویرپول

این دو برند متعلق به کشور آمریکا هستند. محبوبیت یخچال فریزر جنرال الکتریک و ویرپول به دلیل تکنولوژی سطح بالایی است که در آن ها به کار گرفته شده است. همچنین این دو برند از نظر مشخصات فنی نیز در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارند.

با این وجود، یخچال فریزر جنرال الکتریک و ویرپول در کشور ایران وجود ندارند. این دو برند آمریکایی بسیار کم نیاز به تعمیر پیدا می کنند. چون کیفیت قابل توجهی در ساخت دارند. قیمت یخچال این برندها بسیار بالاست و این مسئله نیز در عدم استفاده از آن ها در ایران تاثیر دارد.

قیمت یخچال ویرپول آمریکایی
عکس یخچال خارجی

یخچال سامسونگ

یکی از برندهای بسیار محبوب و پرطرفدار یخچال فریزر در ایران، سامسونگ می باشد. یخچال فریزر سامسونگ در مدل اسمارت یا هوشمند در ایران بسیار پر آوازه و پرطرفدار است. البته محبوبیت برند سامسونگ تنها مربوط به یخچال فریزر نیست. برند سامسونگ در زمینه لوازم خانگی مختلف، محبوب و پرطرفدار است.

طراحی و ساخت زیبا و بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا، توانسته برند سامسونگ را به یکی از بهترین برندها در زمینه خرید یخچال تبدیل کند. ضمن اینکه، این برند در ایران جزء پرفروش ترین برندها نیز به حساب می آید.

متخصصان در مورد یخچال دوقلو سامسونگ و دیگر یخچال های این برند، این گونه اظهار نظر می‌کنند که این یخچال نسبت به دیگر برندها، کمتر دچار خرابی می شود. همچنین مشتریان از عملکرد سامسونگ، رضایت به مراتب بیشتری دارند. البته در مورد یخچال فریزر سامسونگ نقاط ضعفی نیز وجود دارد.

قیمت یخچال سامسونگ دوقلو
یخچال برند ایرانی

عمر کوتاه قطعات به عنوان یکی از نقاط ضعف یخچال فریزر سامسونگ شناخته می شود. این عمر کوتاه قطعات، نسبت به برند ال جی و برندهایی نظیر جنرال الکتریک و ویرپول تخمین زده می شود. البته این موضوع را نیز باید مدنظر داشت که قیمت یخچال سامسونگ نسبت به قیمت یخچال ال جی، جنرال الکتریک و ویرپول کمتر است.

یخچال سامسونگ با کمپرسور اینورتر دیجیتال عرضه می شود. این کمپرسور، باعث بهبود عملکرد یخچال و افزایش طول عمر آن می شود.

یخچال هیتاچی

متخصصان و کارشناسان، بهترین برند یخچال فریزر خارجی را با نام هیتاچی نیز معرفی می کنند. این برند، یک برند کاملاً ژاپنی است و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا ساخته شده و کیفیت قابل توجهی نیز دارد.

طوری که می تواند سال های سال بدون هیچ گونه خرابی و نیاز به تعمیر، کار کند. برند هیتاچی در ایران با محدودیت مواجه است. در واقع این برند، به شکل انبوه وارد ایران نمی شود و مدل‌های ارائه شده آن قدیمی هستند.

یخچال فریزر دوو

برند دوو، یک برند کره ای است که از سال 1967 فعالیت خود را آغاز کرده است. کارخانه های دوو اکنون در کشورهای مختلفی همچون لهستان، ویتنام، چین، مالزی و… فعالیت می کنند.

یخچال فریزر دوو دارای آپشن های متفاوتی مثل سیستم انجماد قدرتمند، کنترل مصرف انرژی، گردش هوای سه بعدی و … است و با نسل کمپرسورهای جدید عرضه می شود.

قیمت یخچال دوقلو دوو
یخچال جدید ایرانی

یخچال بوش

یخچال بوش نیز می‌تواند به عنوان بهترین یخچال خارجی معرفی شود. متخصصان در مورد برند بوش، این گونه اظهار نظر می‌کنند که این برند، یک برند با کیفیت خارجی است.

بوش متعلق به کشور آلمان است و با توجه به ساخت اروپایی که دارد، بر روی ویژگی هایی همچون مقرون به صرفه بودن، مصرف انرژی پایین، جلوگیری از خراب شدن مواد غذایی، پخش یکنواخت سرما و غیره متمرکز می شود. شرکت های مختلفی در ایران نماینده یخچال بوش هستند.

این برند علیرغم کیفیت بالایی که دارد و رضایتی که از مشتریان دریافت کرده، آن طور که باید مورد توجه قرار نگرفته است. احتمالاً این مسئله مربوط به تنوع کم محصولات بوش در ایران می باشد.

قیمت یخچال بوش آلمان
قیمت انواع یخچال ایرانی

یخچال اسمگ

یخچال اسمگ تنوع رنگی دارد. اسمگ یک برند ایتالیایی است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند. یخچال های اسمگ در ابعاد، شکل و مدل های مختلف عرضه می شوند. آن ها بدون برفک هستند و با فن داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت یخچال اسمگ
بهترین مارک یخچال خارجی

بعد از بررسی تنوع و قیمت یخچال خارجی حالا به سراغ بررسی انواع یخچال ایرانی می پردازیم:

بهترین برند یخچال فریزر ایرانی کدام است؟

در میان برندهای ایرانی نیز، امکان انتخاب یک برند به عنوان بهترین برند وجود ندارد. در واقع برندهای ایرانی نیز مانند برندهای خارجی در برخی از مولفه ها قدرتمند بوده و در برخی از مولفه ها چندان موفق عمل نکرده اند.

یخچال اسنوا

یخچال اسنوا یکی از یخچال فریزرهای برند ایرانی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اسنوا جزء برندهای قدیمی تولید کننده لوازم خانگی است. این برند، تولید لوازم خانگی خود را با تلویزیون و اجاق گاز شروع کرد.

در سال های اخیر، فعالیت برند اسنوا گسترش پیدا کرد. طوری که توانست در زمینه سایر لوازم خانگی فعال باشد. تنوع محصولات، یکی از ویژگی های مهم برند اسنوا می باشد.

این ویژگی، اسنوا را در میان برندهای ایرانی بسیار پرطرفدار کرده است. به عنوان مثال یخچال دوقلو اسنوا و یخچال ساید اسنوا از نظر مدل و شکل طراحی با تنوع قابل توجهی به بازار عرضه می شود.

قیمت یخچال ساید اسنوا
قیمت انواع یخچال فریزر ایرانی

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به ظاهر یخچال فریزر اهمیت زیادی می دهید، بهتر است یخچال اسنوا را برای خرید انتخاب کنید.

نکته قابل توجه اینکه، یخچال سایدبای ساید اسنوا در میان سایر برندهای ایرانی، پرفروش ترین می باشد. قیمت یخچال اسنوا در میان انواع یخچال فریزر ایرانی، بسیار بالاست.

این قیمت به قیمت یخچال سامسونگ بسیار نزدیک است. در واقع، این نوع قیمت گذاری را می توان به عنوان ویژگی منفی یخچال اسنوا در نظر گرفت.

یخچال هیمالیا

بسیاری از متخصصان و کارشناسان در رابطه با انتخاب برند هیمالیا، به عنوان بهترین برند یخچال ایرانی اتفاق نظر دارند. شعار اصلی و ماندگار هیمالیا، «بر قله زیبایی ها»، نام این برند را در ذهن مخاطب و مشتریان به خوبی حک کرده است. این شعار، بسیار قدیمی است.

بنابراین، این قدمت نشان می‌دهد که برند هیمالیا، بیش از نیم قرن تجربه دارد و جزء تولیدکنندگان قدیمی انواع یخچال فریزر به حساب می آید.

از جمله نقاط منفی یخچال هیمالیا، می توان به سر و صدای زیاد موتور آن اشاره کرد. این سر و صدا در محیط های بسته و کوچک می تواند بسیار آزاردهنده باشد. متاسفانه در رابطه با عملکرد یخساز و آبسردکن هیمالیا، نیز نظرات چندان مطلوبی از سمت مشتریان ثبت نشده است.

یخچال دوقلو هیمالیا

قیمت یخچال هیمالیا مناسب است. ضمن اینکه، این یخچال با خدمات پس از فروش مناسبی نیز عرضه می شود. یخچال دوقلو هیمالیا، نسبت به سایر یخچال های دوقلو در برندهای دیگر ایرانی، بسیار پرفروش و محبوب است.

یخچال فریزرهای معمولی و مدل های چهار درب HRFN60504 این برند، نیز با رضایت بالایی از سمت مشتریان همراه بوده اما یخچال دوقلو هیمالیا دارای محبوبیت به مراتب بیشتری است.

قیمت یخچال هیمالیا
قیمت انواع یخچال و فریزر

یخچال امرسان

امرسان یکی از برندهای با سابقه و قدیمی در میان انواع یخچال فریزر ایرانی خوب می باشد. بسیاری از افراد با شنیدن نام این برند، به یاد شعار «زیبا، جادار، مطمئن» می‌افتند. البته این شعار در سال‌های اخیر به شعار «زیبا، پیشرو، مطمئن» تغییر پیدا کرده است.

قیمت یخچال امرسان مناسب است و با مدل های متنوعی نیز عرضه می شود. این ویژگی، یخچال امرسان را به یک برند پرفروش ایرانی تبدیل کرده است. یخچال فریزر امرسان در شهرهای مختلف ایران نیز توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

نکته قابل توجه در مورد برند امرسان، این است که این برند، نخستین برندی است که یخچال فریزرها را به شکل رنگی و اسمارت در ایران تولید کرده است. از نقاط ضعف یخچال فریزر امرسان نیز می توان به سر و صدای قابل توجه آن اشاره کرد. مدل های یخچال فریزر امرسان در قیمت های پایین، فاقد سیستم برفک زدایی و آبسردکن هستند.

یخچال الکترواستیل

یخچال الکترواستیل نیز به عنوان یکی از برندهای قدیمی و با سابقه ایرانی شناخته می‌شود. الکترواستیل در زمینه تولید انواع یخچال های صنعتی و خانگی فعالیت می کند. بسیاری از مشتریان با محصولات الکترواستیل آشنایی کامل دارند. همین مسئله، باعث اعتماد مشتریان به این برند شده است.

قيمت يخچال الكترواستيل
بهترین برندهای یخچال ایرانی

برند الکترواستیل، انواع یخچال فریزر را تولید می کند. قیمت یخچال فریزرهای الکترواستیل بسیار مناسب هستند. ضمن اینکه کیفیت مطلوبی نیز دارند و می توانند پاسخگوی نیاز مشتریان باشند.

از نقاط ضعف این برند، باید به خدمات پس از فروش و پشتیبانی ضعیف آن اشاره کرد که متاسفانه در این زمینه نتوانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

یخچال تی سی ال و یخچال ایکس ویژن

دو برند تی سی ال و ایکس ویژن به شرکت قدیمی مادیران تعلق دارند. این شرکت در گذشته، به عنوان شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش لوازم خانگی فعالیت داشته است.

همچنین این شرکت با برندهای بزرگ دنیا نیز مشارکت داشته است. بنابراین می‌توان از آن، انتظار تولید محصولات با کیفیت را داشت. متاسفانه محصولات این دو برند با تنوع چندانی عرضه نمی شوند اما در زمینه جلب رضایت مشتری بسیار موفق عمل کرده‌اند.

خدمات پس از فروش، مهمترین نقطه قوت برند تی سی ال و ایکس ویژن می باشد. یخچال پلانکتون، یخچال پارس، یخچال دیپوینت، یخچال جی پلاس و… از دیگر برندهای موفق ایرانی هستند که می توان به عنوان محصولات خوب از آن ها یاد کرد.

نکات مهم برای خرید یخچال

قیمت یخچال بالاست و هر ۱۰ تا ۱۵ سال نیاز به تعویض دارد. بنابراین زمانی که تصمیم به خرید یخچال فریزر می گیرید، باید چندین نکته مهم را مدنظر قرار دهید. اگرچه توجه به قیمت یخچال به عنوان یکی از پارامترهای مهم، مدنظر قرار می گیرد اما مولفه های دیگری نیز در این خرید اهمیت دارند.

مقایسه قیمت یخچال فریزر خارجی
قیمت یخچال ساید ایرانی

توجه به ظرفیت و گنجایش یخچال

در هنگام خرید یخچال، ظرفیت یخچال فریزر باید به شکل مناسبی انتخاب شود. به عنوان مثال، اگر شما دارای یک خانواده پر جمعیت هستید، باید یخچال مناسبی برای نگهداری مواد غذایی انتخاب کنید.

منظور از یخچال مناسب، انتخاب یخچال متناسب با تعداد اعضای خانواده است. یخچال فریزرهای ساید بای ساید و یخچال های دوقلو می توانند برای خانواده های پر جمعیت مناسب باشند.

مصرف انرژی

مصرف انرژی یکی دیگر از مولفه هایی است که در هنگام خرید یخچال مورد توجه قرار می گیرد. بالا بودن هزینه مصرف انرژی در بعضی از کشورها، به ویژه کشورهای اروپایی، باعث شده که این مولفه نیز در هنگام خرید یخچال مدنظر قرار بگیرد. اغلب برندهای یخچال سعی می کنند در زمینه مصرف انرژی، بهینه و مطلوب عمل کنند.

قابلیت برفک زدایی

برفک زدایی یکی دیگر از مؤلفه هایی است که در هنگام خرید یخچال مورد توجه قرار می گیرد. یخچال هایی که دارای قابلیت برفک زدایی هستند، به عنوان یخچال نوفراست معرفی می شوند.

در واقع یخچال هایی با این قابلیت، می ‌توانند برفک را به شکل اتوماتیک آب کنند و تخلیه آب حاصل از ذوب برف را انجام دهند. این قابلیت، می تواند قیمت یخچال را افزایش دهد. از طرفی، نبود این ویژگی در یخچال فریزر نیز می تواند مشکلات بسیاری را برای مشتریان ایجاد کند.

یخساز و آبسردکن

آبسردکن و یخساز از دیگر آپشن های مهم افزایش قیمت یخچال هستند. ضمن اینکه این آپشن ها، نیز باید به عنوان یک مولفه مهم در هنگام خرید یخچال مورد توجه قرار بگیرند. یخسازها و آبسردکن ها در مدل پیشرفته، تمام مراحل برای تولید یخ و آب سرد را به شکل خودکار انجام می دهند.

طوری که شما با فشار دادن پدال، می توانید از یخساز یا آبسردکن استفاده کنید. بعضی از یخچال فریزرها طوری طراحی شده اند که نیاز دارند شما برای آبسردکن آن ‌ها، آب تهیه کنید. همچنین بعضی از مدل های یخچال، به طور کلی یخساز و آبسردکن ندارند.

فیلتر آب

فیلتر آب یکی دیگر از آپشن های مهم برای خرید یخچال است. کیفیت پایین آب آشامیدنی، نیاز به وجود فیلتر آب را در یخچال های مختلف ضروری می کند.

استفاده از فیلتر آب برای افزایش طول عمر یخچال مورد توجه قرار می گیرد. همچنین می‌ تواند شرایط لازم برای تامین آب آشامیدنی سالم را نیز فراهم کند. این قابلیت و آپشن، قیمت یخچال را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

کمپرسور یخچال

کمپرسور یکی از قطعات مهم در ساختار و عملکرد هر یخچال است. در واقع، می توان گفت گران قیمت ترین قطعه یخچال، کمپرسور می ‌باشد. بنابراین حفظ و نگهداری کمپرسور و همچنین انتخاب آن در نوع با کیفیت، اهمیت قابل توجهی دارد. چرا که این قطعه، نحوه عملکرد یخچال و کیفیت آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

همچنین می تواند باعث افزایش عمر یخچال شود. یخچال های جدید طوری طراحی شده اند که به شکل کم صدا یا بی صدا عمل می کنند. این نوع کمپرسورها به شکل سیم پیچی عرضه می شوند و در بیشتر موارد چینی هستند اما کیفیت قابل توجهی دارند. کیفیت و نوع کمپرسور نیز در قیمت یخچال تاثیر قابل توجهی دارد.

ظاهر یخچال

ظاهر و شکل یخچال نیز می تواند عامل تعیین کننده در خرید آن باشد. مدل، شکل طراحی، رنگ یخچال و غیره از مواردی هستند که می توانند با توجه به نوع دکوراسیون آشپزخانه، سلیقه و نظر شخصی مشتریان انتخاب شوند. این ویژگی ها نیز می توانند قیمت یخچال را تحت تاثیر قرار دهند.

شوروم محصولات کوپرزبرگ یخچال ساید بای ساید
يخچال كوپرزبرگ قيمت

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش برای یخچال، می تواند اهمیت قابل توجهی داشته باشد. در نتیجه بهتر است خرید یخچال را از شرکت های معتبر و در برندهای مناسب انجام دهید تا از خدمات پس از فروش عالی بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش، به ایرانی بودن یا خارجی بودن برند مربوط نمی شود. برخی از برندهای ایرانی در زمینه خدمات پس از فروش ضعیف عمل می کنند. این در حالی است که برخی از برندهای خارجی، خدمات پس از فروش مناسبی به مشتریان ارائه می دهند.

در واقع، خدمات پس از فروش برندهای خارجی، توسط شرکت های معتبر و مطمئن ایرانی که نمایندگان این برندها هستند، به مشتریان ارائه می شوند.

مقایسه قیمت یخچال خارجی و ایرانی

قیمت یخچال نیز از جمله مواردی است که می تواند خرید یخچال را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. گاهی اوقات مشتریان برای تشخیص کیفیت یخچال، تنها قیمت آن را مدنظر قرار می دهند.

قیمت بالای یخچال به تنهایی نمی تواند نشان دهنده کیفیت آن باشد. بعضی از برندها بسیار مطلوب و با کیفیت هستند اما محصولات خود را با قیمت مناسبی عرضه می کنند. این در حالی است که بعضی از برندها علیرغم قیمت بالا، کیفیت مورد انتظار را به مشتریان ارائه نمی کنند.

شرکت کوپرزبرگ به عنوان نماینده انحصاری برند آلمانی کوپرزبرگ فعالیت می کند. این شرکت در زمینه طراحی و عرضه لوازم خانگی سبک کلاسیک فعالیت دارد. یخچال فریزر کوپرزبرگ از محصولات خاص این مجموعه بوده که با طراحی کلاسیک عرضه می شود.